Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Velūra auto paklāji priekš Alfa Romeo 145 1994-2000

 
Melna
 
Tumši pelēka
 
Tumši zila
5,00 €
 
Sarkana
5,00 €
 
Bēša
5,00 €
 
Paklāja krāsa
 
Melna
 
Grafīta
 
Jūras zila
 
Zāles zaļa
 
Tumši zaļa
 
Spilgti zila
 
Gaiši pelēka
 
Sarkana
 
Rozā
 
Gaiši zila
 
Oranža
 
Balta
 
Dzeltena
 
Spilgti sarkans
 
Standarta paklāju komplekts
 
Papildus vadītāja paklājiņš
8,00 €
 
Divi papildus vadītāja paklājiņi
15,00 €
 
Tikai priekšējie paklājiņi
-6,50 €
 
Tikai vadītāja paklājiņš
-15,00 €
 
Tikai divi vadītāju paklājiņi
-6,50 €
 
Tikai aizmugurējie paklājiņi
Piegādes laiks: 5-7 darba dienas
Universālie montāžas materiāli
 • Visu izgatavojam paši, īpaši atbilstot Jūsu vēlmēm
 • Pielāgojamības garantija: ja neesat apmierināts, naudu saņemat atpakaļ
 • Piegādes izmaksas: 3,75 € par pasūtījumu
 • 30 dienu pārdomu laiks un bezmaksas atgriešana
Jūsu izvēlētās iespējas
  48,50 € 40,08 €
  Detaļas

  Šie auto paklājiņi ir izgatavoti no luksusa kvalitātes velūra paklāja. Tie ir izgatavoti pēc pasūtījuma Alfa Romeo 145 1994-2000. Pateicoties paklāja struktūrai, netīrumi paliek uz paklāja virsmas. Tas padara paklājus viegli tīrāmus. Šis paklājs ir pieejams dažādās krāsās.

  Paklājs ir izgatavots no poliamīda, un tā svars ir 2100 gr/m2. Šis ir cieši austs paklājs. Atšķirība no supervelūra auto paklājiņiem ir paklāja smagums. Supervelūra paklājs sver 2500 gr/m2. Šie auto paklāji ir aprīkoti ar papildu iestrādātu stiprinājumu papēža atbalstam. Paklājiņiem ir neslīdoša pamatne, kas nodrošina drošu lietošanu. Šie paklāji tiek piegādāti kopā ar montāžas materiālu, lai tie būtu stingri nostiprināmi.

  Šajā aprakstā ir iekļauti vairāki fotoattēli. Pirmajā fotoattēlā redzams kvalitatīvs paklājs, otrā – montāžas materiāli, ko piegādājam kopā ar šiem auto paklājiem. Parādām arī  zīmējumu ar paklāju pielāgotību. Katras automašīnas paklājam ir sava unikālā forma, ko Jūs varat pārbaudīt, izmantojot zīmējumu.

  Piešķiriet auto paklājiņiem personisku raksturu, izvēloties tiem unikālu apmales krāsu! Tas neko papildus nemaksā! Nobeidziet, uzliekot paklājiņiem savu teksta logotipu. Vai jūs veicat pasūtījumu automašīnu uzņēmuma vārdā? Tad uz paklājiņiem varam izšūt arī firmas logo par labu cenu! Paturiet gan prātā! Mums nav atļauts izmantot zīmolu logotipus vai automašīnu zīmolu nosaukumus vai automašīnu nosaukumus saistībā ar preču zīmju likumu (autortiesībām).

  Vadītāja paklājiņš nolietojas visātrāk, jo lielākā daļa kilometru tiek nobraukti ar tikai vadītāju automašīnā. Tāpēc ir vērts apsvērt arī papildu vadītāja paklājiņa pasūtīšanu. Tas ir iespējams par nelielu papildu samaksu. Ja pirmais paklājiņš ir nolietojies, nav nepieciešams nomainīt visu komplektu. Tad var izmantot 2. paklājiņu. Vai aizmugurējie paklāji vēl nav jāmaina? Tad izvēlieties un pasūtiet tikai priekšējos paklājiņus. Tā kā auto paklājiņus ražojam paši, esam maksimāli elastīgi.

  Īsāk sakot: izveidojiet savu unikālo paklājiņu komplektu! Mēs garantējam, ka tas derēs! Ja tomēr neesat apmierināts, garantējam naudas atmaksu!

  Vairāk informācijas
  Vairāk informācijas
  ColorAntraciet
  Piemērots automašīnāmAlfa Romeo 146 1994
  Alfa Romeo 146 1995
  Alfa Romeo 146 1996
  Alfa Romeo 146 1997
  Alfa Romeo 146 1998
  Alfa Romeo 146 1999
  Alfa Romeo 146 2000
  Pārskati
  Uzrakstīt atsauksmi
  Jūsu atsauksmes:Velūra auto paklāji priekš Alfa Romeo 145 1994-2000
  Your Rating
  FAQ
  Nav jautājumu