Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Dacia

Cupra Formentor ietilpst C segmentā, kas ir Eiropas segments, un tam ir paredzēta 2020. gada automātika Cupra Formentor. Cupra Formentor ir pieejams ar 3 dažādiem dzinējiem, proti: 1,5 L, 2,0 L un 2,5 L benzīna dzinēju; 2,0 L dīzeļdzinēju un hibrīdautomobili ar 1,4 L benzīna dzinēju. Cupra Formentor ir ietilpīgs, plašs un nedaudz agresīva izskata automobilis. Automobilī ir vieta četriem pasažieriem, kā arī daudz vietas bagāžai. Lai Cupra Formentor interjers būtu atbilstošs, no 2020. gada pie mums var nākt pēc Automātika Cupra Formentor. Šos auto paklājiņus var pielāgot jūsu personīgajam stilam. Vispirms to var izdarīt, izvēloties automašīnas paklājiņu kvalitāti Cupra Formentor, pēc tam ir iespēja izvēlēties, vai automašīnas paklājiņi Cupra Formentor tiks izgatavoti krāsā. Papildus tam, ka priekšējo auto paklājiņu paklājiņus var izgatavot krāsā, ir iespējams izvēlēties arī citu krāsu Cupra Formentor auto paklājiņu malām.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Dacia. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Dacia paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Dacia auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Dacia

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Dacia auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Dacia arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Dacia bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Dacia