Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Land Rover

Lancia 2003-2006 Lancia Ypsilon ar iekšējo nosaukumu Type 843 izlaida 2003. un 2006. gadā, lai Lancia modeļu klāstu atvērtu jauniešiem. Mēs izstrādājām auto paklājiņus 2003-2006 Lancia Ypsilon uzreiz pēc tās ieviešanas un precīzi pielāgojām, lai tie perfekti atbilstu. Lancia Ypsilon 2003.-2006. gada modelis tika izstrādāts, lai apmierinātu jauniešu auditorijas vajadzības, un laika gaitā guva pārdošanas panākumus, jo īpaši sieviešu vidū. 2003.-2006. gada Lancia Ypsilon kļuva par vislabāk pārdoto automašīnu Lancia klāstā, gadā saražojot aptuveni 60 000 vienību. Sākotnēji to montēja Fiat rūpnīcā Melfi. 2005. gada jūnijā ražošana tika pārcelta uz Sicīliju, Termini Imerese Palermo rūpnīcā. Automobilis izmanto trīsdurvju virsbūvi, kuras garums ir aptuveni 3,78 metri, un tā dizainu iedvesmojis vēsturiskais Lancia Ardea modelis. Priekšpusi raksturo liels hromēts režģis ar lāpstiņām augšdaļā. Lukturi ir izvietoti priekšējās arkas galos. Bamperiem raksturīgs pārklājums, kas uzklāts uz priekšējā paneļa. Virs gaisa ieplūdes atverēm atrodas miglas lukturi versijās ar uzgaļiem). Gar sānu malām ir izteiksmīga rievslīpne. Stikliem ir hromētas uzgaļa versijas. Aizmugurē ir vertikāli vērsti lukturi, kas iziet uz bamperi un ir integrēti spārnos. Aizmugurējās durvis ir maza izmēra, kas ierobežo redzamību, un tās grezno hromēta fasāde virs numura zīmes. Lancia Ypsilon 2003.-2006. gada modeļa salons ir veidots tā, lai būtu ērts un ērts. Lai interjers būtu vēl labāks, varat pie mums iegādāties automašīnas paklājiņus 2003-2006 Lancia Ypsilon automašīnai. Šie auto paklājiņi Lancia Ypsilon 2003-2006 ir precīzi izmērīti automašīnai, kas nozīmē, ka tie ir izgatavoti tā, lai perfekti atbilstu jūsu automašīnai.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Land Rover. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Land Rover paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Land Rover auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Land Rover

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Land Rover auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Land Rover arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Land Rover bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Land Rover