Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Hyundai

Honda Shuttle tika laists klajā 1995. gadā un tika ražots līdz 2001. gadam. 1995-2001 Honda Shuttle ir japāņu automobilis. Auto paklājiņus 1995-2001 Honda Shuttle priekšējam komplektam mēs izstrādājām uzreiz pēc tā ieviešanas tirgū un vēlāk digitalizējām, lai 1995-2001 Honda Shuttle priekšējais komplekts optimāli iederētos automašīnas salonā. Modelim bija pieejami ES un LS apdares līmeņi. Četru riteņu piedziņa bija pieejama kā papildaprīkojums. Lai gan māsas modelis guva lielus panākumus Āzijā, pārējā pasaulē panākumi bija pieticīgi. Eiropā galvenokārt tāpēc, ka nebija manuālās transmisijas un dīzeļdzinēju. Honda Shuttle 1995-2001 Honda priekšējā komplekta automašīnas paklājiņi ir aprīkoti ar universālu montāžas sistēmu. Atšķirība starp universālo un oriģinālo montāžu ir tā, ka automašīnā nav pievienoti standarta punkti. Tāpēc tie vispirms ir jānostiprina automašīnā. Tādēļ arī paklājiņos ir jāizgatavo caurumi. Kad šie caurumi paklājiņā ir izveidoti, tajos var piestiprināt gredzenus, un pēc tam tos var novietot uz punktiem automašīnā.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Hyundai. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Hyundai paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Hyundai auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Hyundai

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Hyundai auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Hyundai arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Hyundai bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Hyundai