Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Montāžas materiāli

Apaļie gredzeni Opel

Apaļie gredzeni Opel

Šie stiprinājuma gredzeni tiek izmantoti kā standarta daudzos Opel modeļos. Pie katra produkta Jūs atradīsiet montāžas materiāla fotoattēlu, ko mēs piegādājam konkrētai automašīnai. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Universālie montāžas materiāli

Universālie montāžas materiāli

Visus auto paklājiņus, kuri netiek piegādāti ar oriģinālajiem riņķiem, jo ​​automašīnā nav stiprinājuma punktu, piegādājam ar šo montāžas materiālu. Tādēļ auto paklājos, kuriem tas nav paredzēts, netiek iestrādāti caurumi vai riņķi, bet montāžas materiāli tiek piegādāti komplektā ar auto paklājiņiem. Tāpēc Jūs to varat neizmantot, ja nevēlaties. Ar šo materiālu Jūs stingri nofiksējat paklājiņus. Piegādājam gan materiālus auto grīdas segumam, gan pašiem auto paklājiem.

Apaļie gredzeni Audi un Volkswagen

Apaļie gredzeni Audi un Volkswagen

Šie montāžas gredzeni tiek izmantoti kā standarta gandrīz visos Audi modeļos.  Arī Volkswagen šos gredzenus izmanto daudziem modeļiem. Montāžas materiālu, ko mēs piegādājam ar katru auto paklāju komplektu, Jūs varat redzēt mūsu interneta vietnē.  Dažiem modeļiem to varat izvēlēties pats. Volkswagen auto šis variants un nummurs 13 dažkārt var nozīmēt vienu un to pašu. Šiem modeļiem tādēļ piedāvājam abus stiprinājuma veidus. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Apaļie gredzeni Citroen un Peugeot

Apaļie gredzeni Citroen un Peugeot

Šie stiprinājuma gredzeni tiek izmantoti gandrīz visos Citroen un Peugeot modeļos. Montāžas materiālu, ko mēs piegādājam ar katru auto paklāju komplektu, Jūs varat redzēt mūsu interneta vietnē. Dažiem modeļiem to varat izvēlēties pats. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Apaļie gredzeni un āķi Toyota

Apaļie gredzeni un āķi Toyota

Šie stiprinājuma gredzeni tiek izmantoti kā standarta gandrīz visos Toyota modeļos. Šis komplekts sastāv ne tikai no riņķiem, bet arī no komplektā esošā āķa, lai to piestiprinātu pie stiprinājuma, kas atrodas auto grīdas daļā. Pie katra produkta, ko mēs piegādājam automašīnai, Jūs atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu.  Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Apaļie gredzeni Volvo

Apaļie gredzeni Volvo

Šie montāžas gredzeni tiek izmantoti kā standarta gandrīz visos Volvo modeļos. Pie katra produkta, ko mēs piegādājam automašīnai, Jūs atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Ovālie gredzeni (arī) Volkswagen

Ovālie gredzeni (arī) Volkswagen

Šie montāžas gredzeni tiek izmantoti daudzos Volkswagen modeļos. Volkswagen izmanto arī apaļus gredzenus (numurs 4). Tāpēc mēs piedāvājam šos gredzenus kā produkta opciju dažiem modeļiem. Pēc tam varat izvēlēties, kādus montāžas gredzenus vēlaties. Ir auto zīmoli, kas arī izmanto šos montāžas gredzenus. Dažiem modeļiem šo sistēmu izmanto arī Ford un Renault. Kādus montāžas gredzenus piegādājam, Jūs varat redzēt mūsu interneta vietnē. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Apaļie stiprinājuma gredzeni Mercedes

Apaļie stiprinājuma gredzeni Mercedes

Šie stiprinājuma gredzeni tiek izmantoti kā standarta gandrīz visos Mercedes-Benz modeļos. Pie katra produkta, ko piegādājam Jūsu auto, atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Stiprinājuma tapas BMW

Stiprinājuma tapas BMW

Šīs montāžas tapas ir gandrīz visu BMW modeļu standarta aprīkojumā. Pie katra produkta, ko piegādājam Jūsu auto, atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu. Šis materiāls tiek piegādāts kopā ar paklājiņiem!

Apaļie gredzeni Nissan un Renault

Apaļie gredzeni Nissan un Renault

Šie stiprinājuma gredzeni tiek izmantoti kā standarta vairākos Nissan un Renault modeļos, piemēram, iemēram, Nissan Qashqai un Renault Koleos. Pie katra produkta, ko piegādājam Jūsu auto, atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Apaļie gredzeni Alfa Romeo, Fiat un Lancia

Apaļie gredzeni Alfa Romeo, Fiat un Lancia

Šie montāžas gredzeni tiek izmantoti kā standarta dažos Alfa Romeo, Fiat un Lancia modeļos. Piemēram, Alfa Romeo MiTO, Fiat 500 un Lancia Ypsilon. Pie katra produkta, ko piegādājam Jūsu auto, atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!

Apaļie gredzeni Honda, Toyota un Lexus

Apaļie gredzeni Honda, Toyota un Lexus

Šie stiprinājuma gredzeni tiek izmantoti kā standarta vairākos Honda, Lexus un Toyota modeļos. Pie katra produkta, ko piegādājam Jūsu auto, atradīsiet pievienotu montāžas materiāla fotoattēlu. Mēs iestrādājam šos gredzenus Jūsu auto paklājiņos!