Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Honda

Ford Windstar ir liels MPV, ko Ford ražoja no 1995. līdz 2007. gadam. Auto paklājiņus 1995-2005 Ford Windstar 1995-2005 izstrādāja Nīderlandes dīleri uzreiz pēc automašīnas ieviešanas tirgū, un mēs tos perfekti pielāgojām, lai tie precīzi atbilstu automašīnai. Ir pārdotas trīs Ford Windstar paaudzes. Pirmā paaudze 1994-1998) līdz 1997. gada vidum tika pārdota vienlaikus ar tās priekšgājēju Ford Aerostar. Šim Windstar modelim nebija bīdāmo durvju vadītāja pusē, Tas vēlāk tika uzskatīts par dizaina trūkumu. Ford Windstar bija pirmais Ziemeļamerikā ražotais MPV, ko Ford pārdeva Eiropā. Ford Windstar otrā paaudze 1998-2003) tika pilnībā pārveidota, balstoties uz jauno Ford V platformu. Šajā Ford Windstar versijā bija arī ilgi gaidītās vadītāja puses bīdāmās durvis. Tika ieviestas arī vairākas svarīgas jaunas funkcijas, piemēram, elektriski bīdāmās durvis, sānu drošības spilveni un atpakaļgaitas sensori. Ford Windstar trešā paaudze 2004-2007). Šī jaunākā paaudze tika pārdēvēta par Ford Freestar. Šajā paaudzē galvenā uzmanība tika pievērsta spēka piedziņas uzticamībai. Mūsu vietnē ir pieejami vairāku paaudžu automašīnu paklājiņi 1995-2005 Ford Windstar, un bieži vien tos var pasūtīt kā priekšējos un aizmugurējos paklājiņus. 1995-2005 Ford Windstar automašīnas paklājiņi ir pieejami dažādās paklāju kvalitātēs, sākot no pamata velūra ar adatām līdz pat īpaši grezniem velūra ar dimantu segumiem. Starp tām ir vēl vairākas kvalitātes paklājiņi, kā arī 1995-2005 Ford Windstar automašīnas paklājiņi ir pieejami gumijas krāsā.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Honda. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Honda paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Honda auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Honda

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Honda auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Honda arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Honda bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Honda