Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Mazda

2004-2012 Maserati Quattroporte ir piektās paaudzes Quattroporte, ko Itālijas automobiļu ražotājs Maserati prezentēja Frankfurtes automobiļu izstādē 2003. gada 9. septembrī; ASV pirmizrāde notika 2003. gada Pebble Beach Concours d'Elegance. Auto paklājiņus 2004-2012 Maserati Quattroporte 2004-2012 Maserati Quattroporte mēs izstrādājām ieviešanas gada rudenī, un tie lieliski iederas 2004-2012 Maserati Quattroporte salonā. Maserati Quattroporte 2004-2012 sākotnēji tika piedāvāts tikai vienā komplektācijā, kas bija aprīkota ar automātisko manuālo pārnesumkārbu un tika pārdota kā DuoSelect. Quattroporte DuoSelect bāzes versijai bija hromēts radiatora režģis ar horizontālām līstēm, adaptīvā balstiekārta, ko tirgoja kā Skyhook, 330 mm bremžu diski ar četru virzuļu suportiņiem uz katra riteņa. Maserati piedāvāja 15 virsbūves krāsojuma krāsas, Poltrona Frau ādas polsterējumu 10 krāsās, kontrastējošas sēdekļu līstes un šuves un trīs veidu koka inkrustācijas. 2004. gadā ASV luksusa universālveikals Neiman Marcus piedāvāja Quattroporte ierobežotā daudzumā, ko bija iespējams pasūtīt tikai mazumtirgotāja 2004. gada Ziemassvētku katalogā par 125 000 ASV dolāru. Katram no 60 Neiman Marcus Quattroporte bija ārējā apdare Bordeaux Pontevecchio vīna sarkanā) krāsā, un tam bija hromēta režģa režģis priekšpusē, kā arī sānu ventilācijas atveres un 19 collu lodveida pulēti riteņu diski. Salons bija apvilkts ar ziloņkaula krāsas Poltrona Frau ādu, kas akcentēta ar Bordeaux cauruļvadiem un sarkankoka apdari. Maserati Quattroporte 2004-2012 automašīnas paklājiņi ir pieejami mūsu vietnē dažādās kvalitātēs, komplekts sastāv no 4 paklājiņiem, 2 aizmugurējiem un 2 priekšējiem, kreisais priekšējais paklājs ir aprīkots ar 2 oriģināliem montāžas gredzeniem, kas atbilst automašīnas fiksētajiem punktiem. Tas nodrošina, ka kreisais priekšējais paklājs noteikti neslīdēs automašīnā.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Mazda. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Mazda paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Mazda auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Mazda

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Mazda auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Mazda arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Mazda bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Mazda