Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji BMW

Bentley Arnage automašīnu paklājiņus mēs izstrādājām 1998. gadā, tajā pašā gadā, kad Bentley laida klajā Arnage. Mēs izstrādājām Bentley Arnage auto paklājiņus tieši pēc automobiļa salona, lai paklājiņi perfekti atbilstu salona interjeram. Bentley Arnage automašīnas pamatā ir Rolls-Royce Silver Seraph, un tās nosaukums ir dots pēc sarežģītās Lemānas apvidus līkumu kombinācijas, jo īpaši tāpēc, ka Bentley šajā apvidū izraisīja furoru. Modelis aizstāj savu priekšgājēju Bentley Brooklands, kuriozs ir tas, ka Arnage izskatās daudz mazāks nekā Brooklands, bet patiesībā reālajā dzīvē ir daudz lielāks. Mūsu Bentley Arnage automašīnas paklājiņi sastāv no 4 paklājiņiem, un tie ir precīzi izmērīti automašīnā, tāpēc tie perfekti pieguļ. Mūsu auto paklājiņi Bentley Arnage lieliski der arī 2004. gadā izlaistajam faceliftam, jo galvenās izmaiņas faceliftā bija priekšējie lukturi. Četru daļu komplektā ir universāls montāžas komplekts, tāpēc jūs varat droši piestiprināt paklājiņus automašīnā. Pie mums jūs varat pasūtīt Bentley Arnage automašīnas paklājiņus dažādās kvalitātēs un krāsās, turklāt uz paklājiņiem ir iespējams uzlikt logotipu ar tekstu pēc jūsu izvēles. Tādam automobilim kā Bentley Arnage mēs noteikti izvēlētos mūsu īpaši grezno Diamond kvalitāti!

Mums ir auto paklāji, kas der katram BMW. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra BMW paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

BMW auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu BMW

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi BMW auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu BMW arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis BMW bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

BMW