Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Ford

Fiat Ulysse tirgū ir bijušas vairākas paaudzes. Pirmā paaudze tika ražota 1994. gadā, un tā tika radīta sadarbībā ar Peugeot automobiļu zīmolu. Fiat Ulysse 1994-2002 auto paklājiņi ir pieejami 2 gabalu priekšējā komplektā. Pirmās paaudzes Eurovans, tostarp Fiat Ulysse, tika ieviesti 1994. gada jūnijā. Tie ir mazāki par amerikāņu furgoniem, piemēram, Chrysler Voyager, kas ir pieejami arī Eiropā. Tāpat kā Toyota Previa un amerikāņu miniveniem, tiem bija bīdāmas aizmugurējās durvis, kas bija kopīga iezīme ar to komerciālajiem brāļiem un māsām. Lai gan Voyager bija pieejamas arī "Grand" versijas ar pagarinātu virsbūvi un riteņu bāzi 1997. gadā sekoja Espace), Eirovans bija pieejams tikai vienā izmērā. Eurovans bija gandrīz identiski, atšķirības bija atšķirīgas - atšķirīgi radiatora režģi, zemākas aizmugurējās durvis/ aizmugurējie lukturi, dekoratīvie vāciņi un emblēmas uz eksterjera un salona, kā arī atšķirīgi apdares līmeņi. 1998. gada oktobrī Eurovans tika nedaudz modernizēti. Fiat Ulysse 1994-2002 automašīnas paklājiņus ir iespējams personalizēt. To var izdarīt, uzdrukājot logotipu uz priekšējā komplekta. Šo logotipu ar tekstu un/vai attēlu var izveidot pats. Logotipu var arī uzdrukāt jūsu izvēlētā krāsā. Priekšējam komplektam ir 2 daļas, proti, atsevišķs vadītāja paklājiņš un atsevišķs pasažiera paklājiņš.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Ford. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Ford paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Ford auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Ford

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Ford auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Ford arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Ford bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Ford