Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Jaguar

Isuzu D-Max 2010-2012 ir šī modeļa 1. paaudze, un to ražo GM-Isuzu kombinācija, un 2002. gadā auto tika prezentēts Taizemes sabiedrībai. Isuzu D-Max pagarinātās kabīnes LS 2007- automašīnas paklājiņi tika izstrādāti uzreiz pēc automašīnas nonākšanas Nīderlandes dīleru apritē, un mēs tos perfekti pielāgojām, lai tie precīzi atbilstu automašīnai. Isuzu D-Max pagarinātā kabīne LS 2007- bija 1. paaudzes modeļa pārveidojums, kas tika ieviests par godu Isuzu 50 gadu jubilejai. Tas tika veikts, ieviešot "Zelta sērijas" modeļus, kas tika pārdoti 2008. modeļa gadā. Pirmo reizi kļuva pieejams Hi-Lander Cab4 modelis ar VGS turbo dīzeļdzinēju. Modeļi ar pilnpiedziņu 4x4 ieguva jaunu priekšējā bampera dizainu ar hromētiem akcentiem. LS 4x4 un Hi-Lander modeļiem tika piedāvāts arī 2,5 l 4 cilindru dzinējs. 2008. gada ceturtā ceturkšņa sākumā Isuzu ieviesa D-Max Platinum modeļus 2009. gadam, lai aizstātu aizejošo Zelta sēriju. LS 4x4 un Hi-Lander modeļi ieguva jaunu režģa dizainu; LS 4x4 klasē tas bija hromēts, bet Hi-Lander klasē - pusplatīna sudraba krāsā. Nedaudz pārveidoti priekšējie lukturi un jauni miglas lukturi platīna izskatam. 4x2 SLX un SX virsbūves atvasinātas no 4x4/Hi-Lander platīna virsbūves). Hromēta instrumentu panelis 3.0 SLX modeļiem un krāsains instrumentu panelis SX modeļiem. 3 DDi iTEQ dzinēju augšējās galvas mainītas no zelta uz platīna krāsām. Isuzu D-Max pagarinātās kabīnes LS 2007- automašīnas paklājiņi tiek piedāvāti 6 dažādās pakāpēs. Tās ir šādas: Dimanta, super velūrs, velūrs, rievots paklājs, filcs ar adatām un gumija. Atšķirības starp šīm kvalitātēm galvenokārt ir kaudzes struktūrā un augstumā.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Jaguar. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Jaguar paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Jaguar auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Jaguar

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Jaguar auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Jaguar arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Jaguar bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Jaguar