Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Fiat

Ferrari F355 ietilpst Itālijas automobiļu zīmola Ferrari V8 modeļu klāstā. Auto paklājiņi Ferrari F355 ir pieejami pie mums, un tos var pielāgot atbilstoši jūsu stilam. Ferrari F355 ir Itālijas autoražotāja Ferrari ražots sporta automobilis, kas tika ražots no 1994. gada maija līdz 1999. gadam. Automobilis ir būtiski pārstrādāts Ferrari 348 ar ievērojamām eksterjera un veiktspējas izmaiņām. F355 modeli 1999. gadā nomainīja pilnīgi jaunais Ferrari 360. F355 dizainā uzsvars tika likts uz ievērojami uzlabotu veiktspēju, kā arī uz vadāmību plašākā ātruma diapazonā un dažādās vidēs piemēram, pilsētas satiksmē ar mazu ātrumu). Ferarri automašīnu paklājiņi sastāv no divu paklājiņu komplekta. Šos divus auto paklājiņus var pielāgot atbilstoši savai gaumei un stilam. Vispirms jūs to izdarīsiet, izvēloties vēlamo kvalitāti. Jūs varat izvēlēties no 5 dažādām kvalitātēm. Proti: Diamond, Supervelours, velūrs, rievots paklājs un filcs. Diamond auto paklājiņi ir visekskluzīvākās kvalitātes un izstaro greznību. Filca auto paklājiņi ir standarta kvalitātes auto paklājiņi, taču ar šiem auto paklājiņiem jums ir visekonomiskākā izvēle.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Fiat. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Fiat paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Fiat auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Fiat

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Fiat auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Fiat arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Fiat bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Fiat