Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Citroen

2001. - 2008. gada Chrysler Voyager Chrysler laida klajā 2001. gadā, un tas ir 4. paaudzes Chrysler Voyager. Mēs esam pielāgojuši Chrysler Voyager auto paklājiņus jau no tā ieviešanas 2001. gadā. Tāpat kā citi Chrysler minivani, arī 4. paaudzes Chrysler Voyager tika pilnībā pārveidots. Tagad tas tika pārdots tikai ar Chrysler zīmolu; "Grand" LWB versijas netika pārdotas. Dažas jaunas funkcijas ietvēra sānu drošības spilvenus un papildu navigācijas sistēmu. Chrysler Voyager 2001-2008 ieguva iespēju 2002. gadā aizmugurējā sēdeklī uzstādīt videomagnetofona vai DVD izklaides sistēmu. No 2002. gada visiem Voyager ir četru pakāpju automātiskā pārnesumkārba. No 2003. gada pieejami elektriski regulējami bremžu un akseleratora pedāļi, bremžu pretbloķēšanas sistēma luksusa LX modelim palika izvēles opcija. Chrysler Voyager 2001 - 2008 automašīnas paklājiņi sastāv no 2 paklājiņiem - nepārtraukts paklājiņš 2. rindai un nepārtraukts paklājiņš 3. rindai. Abi šie paklājiņi neiziet zem sēdekļiem, tāpēc materiāla patēriņš ir daudz mazāks nekā iepriekšējos modeļos. Tas savukārt veicina cenu, kas jāmaksā par šo preci.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Citroen. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Citroen paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Citroen auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Citroen

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Citroen auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Citroen arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Citroen bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Citroen