Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Privātuma politika Auto-paklaji.com

Privātuma politika Auto-paklaji.com

Ar interneta veikala www.auto-paklaji.com starpniecību tiek apstrādāti privātie personas dati. Auto-paklaji.com augstu vērtē uzmanīgas apiešanās ar fiziskās personas datiem nodrošināšanas nepieciešamību. Personas datus tāpēc apstrādājam un nodrošinām to drošību ar lielu uzmanību. Pie personas datu apstrādes stingri pieturamies pie Vispārīgās Datu Aizsardzības Regulas. Tas cita starpā nozīmē, ka mēs:

-   lai Jūs skaidri zinātu, kādiem nolūkiem Jūsu personas dati tiek izmantoti, skaidrojam balstoties uz Privātuma politiku.
-   izmantojam tikai tos personas datus, kas nepieciešami leģitīmiem mērķiem.
-  pirms jūs veicat kādas darbības, kur tiek izmantoti un uzglabāti Jūsu personas dati, Jums prasīsim apliecināt, ka esat iepazinies un izprotat, kādēļ un kādiem mērķiem tie tiks izmantoti.
-   veicam atbilstošus drošības pasākumus ar mērķi aizsargāt Jūsu personas datus un to pieprasām no visām uzdevumā iesaistītajām pusēm.
-  respektējam, ka saņemot Jūsu prasību Jūsu personas datus piedāvāt, koriģēt vai izdzēst, tas no mūsu puses tiks izdarīts.

Auto-paklaji.com ir atbildīgs par personas datu izmantošanu. Šajā Privātuma politikas izklāstā skaidrojam, kuri personas dati tiek ievākti un izmantoti, un ar kādu mērķi. Mēs rekomendējam uzmanīgi iepazīties ar šo informāciju.

Šī privātuma politika pēdējo reizi ir tikusi rediģēta 24-05-2018.

Jūsu personas datu izmantošana

Izmantojot mūsu piedāvātos pakalpojumus, Jums jāsniedz noteikti dati. Tie var būt personas dati. Mēs saglabājam un izmantojam tikai tos personas datus, ko Jūs mums sniedzat, kas tieši nepieciešami konkrētā pakalpojuma sniegšanai vai no kuriem, pēc iesniegšanas, ir skaidrs, ka tie mums ir pievienoti apstrādei.

Mēs izmantojam sekojošus personas datus, lai realizētu šeit minētos Privātuma politikas mērķus:

-  Identifikācijas dati, kontaktinformācija, dzīvesvietas adrese
-  Telefona nummurs
-  Adrese, uz kuru tiek nosūtīts rēķins
-  E - pasta adrese
-  Maksāšanas veids
-  Jūsu lietotājvārds
-  Dzimšanas datums
-  IP adrese

Reģistrēties

Noteiktām sadaļām mūsu interneta vietnē Jūs varat reģistrēties. Pēc reģistrācijas mēs saglabājam jūsu izvēlēto lietotājvārdu, kas ir ticis uzdots, sniedzot mums informāciju par personas datiem. Tādā veidā Jums nav katru reizi lietotājvārds no jauna jāievada un mēs varam ar Jums sazināties, lai veiktu darījumu, izsniegtu rēķinu un veiktu darbības ar maksājumiem. Mēs varam tādā veidā sniegt Jums pārskatu par produktiem, ko pie mums esat pārlūkojuši un pasūtījuši.

Mēs nenododam ar Jūsu lietotājvārdu saistītos datus trešajām personām, ja vien tas ir nepieciešams darījuma ietvaros, kas tiek noslēgts starp mums vai arī tas tiek pieprasīts likuma ietvaros.

Piekļuve portālam

Ar mūsu portāla palīdzību Jums ir piekļuve vadības videi, kur Jūs varat mainīt iestatījumus un norādījumus.

Apstrādāt pasūtījumuKad

Kad Jūs pie mums veicat pasūtījumu, lai to apstrādātu, mēs izmantojam Jūsu personas datus. Nepieciešamības gadījumā, lai labāk apstrādātu pasūtījumu, var būt nepieciešams Jūsu personas datus nodot trešajai personai, kas var būt saistīts ar maksājuma apstrādi vai produkta piegādi. Piegādes kompānija saņem no mums iepakotu produktu ar Jūsu adresi. Vairāk par to lasiet tālāk Privātuma politikas izklāstā.

Reklāma

Papildus informācijai, kas pieejama mūsu interneta vietnē, mēs varam Jūs informēt par mūsu (jaunajiem) produktiem un pakalpojumiem : ar pasta starpniecību, ar e-pasta starpniecību, ar sociālo tīklu starpniecību, ar telefona starpniecību.

Veidlapa saziņai un jaunumi

Mēs piedāvājam biļetenu ar jaunumiem, kur mēs interesējušos vēlamies informēt par mūsu jaunajiem produktiem un pakalpojumiem. Katrs biļetens iekļauj saiti, kur Jūs varat no tā atteikties. Jūsu e-pasta adrese tiek automātiski pievienota abonamentu sarakstam. Ja Jūs mūsu interneta vietnē aizpildat saziņas anketu, vai nosūtāt e-pastu, Jūsu mums sniegtie dati tiek saglabāti tik ilgi, kamēr tie nepieciešami, lai atbildētu un Jūsu uzdoto jautājumu vai atrisinātu situāciju.

Personas datu nodošana trešajām personām

Izņemot Jūsu pasūtījuma apstrādes nolūkos, mēs nenododam datus trešajām personām.

Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics, lai redzētu, kā mūsu interneta vietnes apmeklētājs to izmanto. Mēs ar Google esam noslēguši pārvaldības līgumu, lai vienotos par apiešanos ar mūsu datiem. Google nav atļauts iegūtos analītiskos rezultātus izmantot citiem Google pakalpojumiem. Visbeidzot, IP - adreses no mūsu puses paliek anonīmas.

Drošība

Mēs veicam drošības pasākumus, lai ierobežotu neautorizētu piekļuvi personas datiem. It īpaši mēs veicam šadus pasākumus: -Piekļuve personas datiem tiek aizsargāta ar lietotājvārdu un paroli - Mēs izmantojam drošos savienojumus (Secure Sockets Layer of SSL), kur visa informācija starp Jums un mūsu interneta vietni tiek slēpta, kad Jūs personas datus ievadāt. Mūsu platformas tiek regulāri atjauninātas, lai garantētu vislabāko aizsardzību.

Trešo personu interneta vietnes

Šī Privātuma politika neattiecas un trešo personu interneta vietnēm, kas izmanto saites uz mūsu interneta vietni. Mēs nevaram garantēt, ka šīs trešās personas uzticamā un drošā veidā apiesies ar Jūsu personas datiem. Mēs Jums iesakām iepazīties ar šo trešo interneta vietņu Privātuma politiku, pirms Jūs to pakalpojumus izmantojat.

Izmaiņas Privātuma politikā

Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas šajā Privātuma politikā. Ir ieteicams regulāri to pārbaudīt, lai Jūs būtu informēti par izmaiņām.

Ieskats un izmaiņas Jūsu personas datos

Jautājumiem par mūsu Privātuma politiku vai jautājumiem par izmaiņu veikšanu personas datos (vai to dzēšanu), Jūs varat pie mums vērsties  izmantojot sekojošu adresi:

Auto-paklaji.com
Adrese: Postbus 160
Pasta indekss:  8281 AD
Vieta: Genemuiden
E-pasta adrese: info@auto-paklaji.com