Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Auto paklāji Kia

Jeep Wrangler JK LWB 2007-2017 ir trīs paaudžu Wrangler, ko automobiļu ražotājs DaimlerChrysler izlaida 2006. gadā 2007. modeļa gadam. 2007-2017 Jeep Wrangler JK LWB automašīnas paklājiņi ir perfekti piemēroti, tos ir īpaši izmērījusi un uzzīmējusi mūsu tehniskā komanda. 2007-2017 Jeep Wrangler JK LWB bija Jeep pirmais Wrangler ar pilnīgi tīru virsbūves, rāmja un balstiekārtas dizainu. Wrangler jaunie elementi ietvēra elektriski darbināmus logus, tālvadības durvju slēdzenes, navigāciju un dažos modeļos elektroniski noņemamus šūpoļu stieņus. Papildus tradicionālajam divdurvju modelim tika izlaists arī četru durvju "Unlimited" modelis, kas, pateicoties vairāk nekā 50 cm garākai riteņu bāzei, piedāvāja ievērojami vairāk vietas. Šie modeļi kļuva ļoti veiksmīgi pārdoti. Līdz 2017. gada vidum četru durvju modeļi veidoja trīs ceturtdaļas no visiem jaunajiem Wranglers modeļiem tirgū. 2011. gada 2. septembrī Jeep jau otro gadu pēc kārtas paziņoja par sadarbību ar Activision, lai radītu īpašā izdevuma Modern Warfare 3 Jeep, kura pamatā ir Wrangler Rubicon modelis. Šim Jeep ir vairākas funkcijas, tostarp interjers un eksterjers ir veidots atbilstoši Modern Warfare 3 motīvam. Jeep dīleri šo modeli sāka pārdot 2011. gada novembrī. "Ja jums ir tik īpašs auto, protams, vēlaties arī jauku interjeru. Un mēs to varam nodrošināt ar 2007-2017 Jeep Wrangler JK LWB pielāgotiem auto paklājiņiem. Šie auto paklāji tiek izmērīti automašīnā un pēc tam piegriezti atbilstoši jūsu izvēlētajai kvalitātei. Tādējādi jums nekad nebūs jāuztraucas, ka auto paklājiņi Jeep Wrangler JK LWB 2007-2017 2007-2017 nebūs piemēroti jūsu automašīnai.

Mums ir auto paklāji, kas der katram Kia. Pasūtījumu varat pilnībā veikt mūsu interneta vietnē. Paklāji ir izgatavoti pēc pasūtījuma katrai automašīnai. Mēs zinām katra Kia paklāju unikālās formas. Zīmējuma foto, kur attēlota katra paklājiņa forma, varat atrast zem raksta.

Aadatu filca auto paklāji

Kia auto paklāji Naaldvilt (adatu filcs) ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja. Šo auto paklāju kopējais svars ir 2000 gr/m2.

Rievota paklāja auto paklāji

Auto paklāji Ribtapijt tiek izgatavoti no robusta, izturīga adatu filca (Naaldvilt) kvalitātes paklāja ar rievotu motīvu. Rievotā paklāja kopējais svars ir 2750 gr/m2.

Velūra auto paklāji

Velūra auto paklājiņi ir izgatavoti no grezna, plūksnu paklāja. Šie auto paklāji ir ar labāko cenas/kvalitātes attiecību. Paklāja svars ir 2100 gr/m2. Netīrumi paliek šī paklāja virspusē, padarot to viegli tīrāmu. Šie auto paklājiņi ir vispopulārākie.

Super velūra auto paklāji

Super velūra auto paklāji ir smagāki, proti, 2500 gr/m2 un tiek piegādāti bez papildu iestrādāta pastiprinājuma papēža atbalstam. Tas piešķir paklājiņiem ekskluzīvu izskatu.

Dimanta Auto paklāji

Dimanta auto paklāji ir labākie pieejamie automašīnu paklājiņi. Šis ir labākais uzlabojums Jūsu Kia

. Šo paklāju svars ir 3076 gr/m2.

Pasūtiet auto paklājus, gumijas paklājus un bagāžas nodalījuma paklājus

Visi Kia auto paklāji tiek piegādāti ar montāžas materiālu, ar kuru tos var piestiprināt un droši lietot. Pateicoties pieejamajai dažādībai, Jums ir daudz izvēles iespēju, piemēram, paklāja krāsa, apmales krāsa, paklāju skaits utt. Ja neesat pārliecināts, kāda modeļa automašīna Jums ir, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs varam piegādāt arī gumijas auto paklājus daudz modeļiem. Šie gumijas paklāji Jūsu Kia arī tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Garantējam, ka tie der. Daudziem modeļiem varam piegādāt arī pielāgotus bagāžas nodalījuma paklājus. Šis Kia bagāžnieka paklājs nodrošina tā aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Šis bagāžas nodalījuma paklājs ir ar neitrālu smaržu un tam ir pretslīdes profils.

Kia