Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Super velūra auto paklāji priekš BMW 3. sērijas F30 2012-2018

 
Melna
 
Tumši pelēka
 
Paklāja krāsa
 
Melna
 
Grafīta
 
Jūras zila
 
Zāles zaļa
 
Tumši zaļa
 
Spilgti zila
 
Gaiši pelēka
 
Sarkana
 
Rozā
 
Gaiši zila
 
Oranža
 
Balta
 
Dzeltena
 
Spilgti sarkans
 
Standarta paklāju komplekts
 
Papildus vadītāja paklājiņš
9,00 €
 
Divi papildus vadītāja paklājiņi
15,00 €
 
Tikai priekšējie paklājiņi
-15,00 €
 
Tikai vadītāja paklājiņš
-20,00 €
 
Tikai pasažiera paklājiņš
-20,00 €
 
Tikai divi vadītāju paklājiņi
-15,00 €
 
Tikai aizmugurējie paklājiņi
-20,00 €
Piegādes laiks: 5-7 darba dienas
Universālie montāžas materiāli
 • Visu izgatavojam paši, īpaši atbilstot Jūsu vēlmēm
 • Pielāgojamības garantija: ja neesat apmierināts, naudu saņemat atpakaļ
 • Piegādes izmaksas: 3,75 € par pasūtījumu
 • 30 dienu pārdomu laiks un bezmaksas atgriešana
Jūsu izvēlētās iespējas
  70,50 € 58,26 €
  Detaļas

  Šie auto paklājiņi ir izgatavoti no ļoti grezna, luksusa kvalitātes velūra paklāja. Šis ir ekskluzīvākais pieejamais paklājs. Tie ir precīzi pielāgoti BMW 3. sērijas F30 2012-2018. Šis kvalitatīvais paklājs piešķir automašīnai ekskluzīvu izskatu. Šis paklājs ir pieejams melnā un tumši pelēkā krāsā.

  Paklājs ir izgatavots no poliamīda, un tā svars ir 2500 gr/m2. Šis ir ļoti cieši austs paklājs. Tādēļ netīrumi paliek paklāja virspusē. Atšķirība no parastajiem velūra auto paklājiņiem ir paklāja smagums. Parastais velūra paklājs sver 2100 gr/m2. Šie auto paklājiņi tiek piegādāti bez papildus papēža pastiprinājuma, jo tas tehniski nav iespējams paklāja biezuma dēļ. Tas piešķir auto paklājiņiem ļoti ekskluzīvu izskatu. Paklājiņiem ir neslīdoša pamatne, kas nodrošina drošu lietošanu. Šie paklāji tiek piegādāti kopā ar montāžas materiālu, lai tie būtu stingri nostiprināmi.

  Šajā aprakstā ir iekļauti vairāki fotoattēli. Pirmajā fotoattēlā redzams kvalitatīvs paklājs, otrā – montāžas materiāli, ko piegādājam kopā ar šiem auto paklājiem. Parādām arī  zīmējumu ar paklāju pielāgotību. Katras automašīnas paklājam ir sava unikālā forma, ko Jūs varat pārbaudīt, izmantojot zīmējumu.

  Piešķiriet auto paklājiņiem personisku raksturu, izvēloties tiem unikālu apmales krāsu! Tas neko papildus nemaksā! Nobeidziet, uzliekot paklājiņiem savu teksta logotipu. Vai jūs veicat pasūtījumu automašīnu uzņēmuma vārdā? Tad uz paklājiņiem varam izšūt arī firmas logo par labu cenu! Paturiet gan prātā! Mums nav atļauts izmantot zīmolu logotipus vai automašīnu zīmolu nosaukumus vai automašīnu nosaukumus saistībā ar preču zīmju likumu (autortiesībām).

  Vadītāja paklājiņš nolietojas visātrāk, jo lielākā daļa kilometru tiek nobraukti ar tikai vadītāju automašīnā. Tāpēc ir vērts apsvērt arī papildu vadītāja paklājiņa pasūtīšanu. Tas ir iespējams par nelielu papildu samaksu. Ja pirmais paklājiņš ir nolietojies, nav nepieciešams nomainīt visu komplektu. Tad var izmantot 2. paklājiņu. Vai aizmugurējie paklāji vēl nav jāmaina? Tad izvēlieties un pasūtiet tikai priekšējos paklājiņus. Tā kā auto paklājiņus ražojam paši, esam maksimāli elastīgi.

  Īsāk sakot: izveidojiet savu unikālo paklājiņu komplektu! Mēs garantējam, ka tas derēs! Ja tomēr neesat apmierināts, garantējam naudas atmaksu!

  Vairāk informācijas
  Vairāk informācijas
  Piemērots automašīnāmBMW 3. sērijas 2012
  BMW 3. sērijas 2013
  BMW 3. sērijas 2014
  BMW 3. sērijas 2015
  BMW 3. sērijas 2016
  BMW 3. sērijas 2017
  BMW 3. sērijas 2018
  Pārskati
  Uzrakstīt atsauksmi
  Jūsu atsauksmes:Super velūra auto paklāji priekš BMW 3. sērijas F30 2012-2018
  Your Rating
  FAQ
  Nav jautājumu