Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Adatu filca auto paklāji priekš Fiat Brava 1998-2001

 
Melna
 
Grafīta
 
Antraciet
 
Paklāja krāsa
 
Melna
 
Grafīta
 
Jūras zila
 
Zāles zaļa
 
Tumši zaļa
 
Spilgti zila
 
Gaiši pelēka
 
Sarkana
 
Rozā
 
Gaiši zila
 
Oranža
 
Balta
 
Dzeltena
 
Spilgti sarkans
 
Standarta paklāju komplekts
 
Papildus vadītāja paklājiņš
8,00 €
 
Divi papildus vadītāja paklājiņi
15,00 €
 
Tikai priekšējie paklājiņi
-4,75 €
 
Tikai vadītāja paklājiņš
-12,75 €
 
Tikai divi vadītāju paklājiņi
-4,75 €
 
Tikai aizmugurējie paklājiņi
-15,00 €
Piegādes laiks: 5-7 darba dienas
Universālie montāžas materiāli
 • Visu izgatavojam paši, īpaši atbilstot Jūsu vēlmēm
 • Pielāgojamības garantija: ja neesat apmierināts, naudu saņemat atpakaļ
 • Piegādes izmaksas: 3,75 € par pasūtījumu
 • 30 dienu pārdomu laiks un bezmaksas atgriešana
Jūsu izvēlētās iespējas
  37,95 € 31,36 €
  Detaļas

  Šie automašīnu paklājiņi ir izgatavoti no izturīga, kvalitatīva paklāja un ir precīzi pielāgoti Fiat Brava 1998-2001. Šie kvalitatīvie automašīnu paklājiņi bieži vien ir standartaprīkojumā automašīnām, kas tiek piegādāts no rūpnīcas. Šis paklājs ir pieejams 3 krāsās: melns, antracīts un grafīts.

  Paklājs ir izgatavots no polipropilēna, un tā svars ir 2000 gr/m2. Šis ir ļoti izturīgs automašīnas paklājiņš ar iestrādātu pretslīdes materiālu, kas nodrošina drošu lietošanu. Šie paklāji tiek piegādāti kopā ar montāžas materiālu, lai tie būtu droši piestiprināmi.

  Šajā aprakstā ir iekļauti vairāki fotoattēli. Pirmajā fotoattēlā redzams kvalitatīvs paklājs, otrā – montāžas materiāli, ko piegādājam kopā ar šiem auto paklājiem. Parādām arī  zīmējumu ar paklāju pielāgotību. Katrai automašīnai ir sava unikālā forma, ko Jūs varat pārbaudīt, izmantojot zīmējumu.

  Piešķiriet auto paklājiņiem personisku raksturu, izvēloties tiem unikālu apmales krāsu! Tas neko papildus nemaksā! Nobeidziet, uzliekot paklājiņiem savu teksta logotipu. Vai jūs veicat pasūtījumu automašīnu uzņēmuma vārdā? Tad uz paklājiņiem varam izšūt arī firmas logo par labu cenu! Paturiet gan prātā! Mums nav atļauts izmantot zīmolu logotipus vai automašīnu zīmolu nosaukumus vai automašīnu nosaukumus saistībā ar preču zīmju likumu (autortiesībām).

  Mēs piegādājam šos paklājiņus ar papildu iestrādātu papēža atbalsta vietu vadītāja paklājam. Vadītāja paklājiņš nolietojas visātrāk, jo lielākā daļa kilometru tiek nobraukti ar tikai vadītāju automašīnā. Tāpēc ir vērts apsvērt arī papildu vadītāja paklājiņa pasūtīšanu. Tas ir iespējams par nelielu papildu samaksu. Ja pirmais paklājiņš ir nolietojies, nav nepieciešams nomainīt visu komplektu. Tad var izmantot 2. paklājiņu. Vai aizmugurējie paklāji vēl nav jāmaina? Tad izvēlieties un pasūtiet tikai priekšējos paklājiņus. Tā kā auto paklājiņus ražojam paši, esam maksimāli elastīgi.

  Īsāk sakot: izveidojiet savu unikālo paklājiņu komplektu! Mēs garantējam, ka tas derēs! Ja tomēr neesat apmierināts, garantējam naudas atmaksu!

  Vairāk informācijas
  Vairāk informācijas
  Piemērots automašīnāmFiat Brava 1998
  Fiat Brava 1999
  Fiat Brava 2000
  Fiat Brava 2001
  Pārskati
  Uzrakstīt atsauksmi
  Jūsu atsauksmes:Adatu filca auto paklāji priekš Fiat Brava 1998-2001
  Your Rating
  FAQ
  Nav jautājumu