Meklēju sev piemērotus auto paklājiņus:

Rievotie auto paklāji priekš Renault Trafic Nepārtraukts priekšējais paklājs 1997-2003

Piegādes laiks: 5-7 darba dienas
Universālie montāžas materiāli
  • Visu izgatavojam paši, īpaši atbilstot Jūsu vēlmēm
  • Pielāgojamības garantija: ja neesat apmierināts, naudu saņemat atpakaļ
  • Piegādes izmaksas: 3,75 € par pasūtījumu
  • 30 dienu pārdomu laiks un bezmaksas atgriešana
45,95 € 37,98 €
Detaļas

Šie automašīnu paklājiņi ir izgatavoti no izturīga, adatu filca kvalitātes paklāja ar rievotu rakstu. Tie ir izgatavoti pēc pasūtījuma Renault Trafic Nepārtraukts priekšējais paklājs 1997-2003. Šie kvalitatīvie auto paklāji tiek plaši izmantoti komerciālajiem transportlīdzekļiem un furgoniem. Šim paklājam ir pieejama viena krāsa: antracīts.

Paklājs ir izgatavots no polipropilēna, un tā svars ir 2750 gr/m2. Šis ir ļoti izturīgs automašīnas paklājs ar iestrādātu pretslīdes elementu, kas nodrošina drošu lietošanu. Šie paklāji tiek piegādāti kopā ar montāžas materiālu, lai tie būtu stingri nostiprināti.

Šajā aprakstā ir iekļauti vairāki fotoattēli. Pirmajā fotoattēlā redzams kvalitatīvs paklājs, otrā – montāžas materiāli, ko piegādājam kopā ar šiem auto paklājiem. Parādām arī  zīmējumu ar paklāju pielāgotību. Katrai automašīnas paklājam ir sava unikālā forma, ko Jūs varat pārbaudīt, izmantojot zīmējumu.

Piešķiriet auto paklājiņiem personisku raksturu, izvēloties tiem unikālu apmales krāsu! Tas neko papildus nemaksā! Nobeidziet, uzliekot paklājiņiem savu teksta logotipu. Vai jūs veicat pasūtījumu automašīnu uzņēmuma vārdā? Tad uz paklājiņiem varam izšūt arī firmas logo par labu cenu! Paturiet gan prātā! Mums nav atļauts izmantot zīmolu logotipus vai automašīnu zīmolu nosaukumus vai automašīnu nosaukumus saistībā ar preču zīmju likumu (autortiesībām).

Mēs piegādājam šos paklājiņus ar papildu iestrādātu papēža atbalsta vietu vadītāja paklājam. Vadītāja paklājiņš nolietojas visātrāk, jo lielākā daļa kilometru tiek nobraukti ar tikai vadītāju automašīnā. Tāpēc ir vērts apsvērt arī papildu vadītāja paklājiņa pasūtīšanu. Tas ir iespējams par nelielu papildu samaksu. Ja pirmais paklājiņš ir nolietojies, nav nepieciešams nomainīt visu komplektu. Tad var izmantot 2. paklājiņu. Vai aizmugurējie paklāji vēl nav jāmaina? Tad izvēlieties un pasūtiet tikai priekšējos paklājiņus. Tā kā auto paklājiņus ražojam paši, esam maksimāli elastīgi.

Īsāk sakot: izveidojiet savu unikālo paklājiņu komplektu! Mēs garantējam, ka tas derēs! Ja tomēr neesat apmierināts, garantējam naudas atmaksu!

Vairāk informācijas
Vairāk informācijas
Piemērots automašīnāmRenault Trafic 1997
Renault Trafic 1998
Renault Trafic 1999
Renault Trafic 2000
Renault Trafic 2001
Renault Trafic 2002
Renault Trafic 2003
Pārskati
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Rievotie auto paklāji priekš Renault Trafic Nepārtraukts priekšējais paklājs 1997-2003
Your Rating
FAQ
Nav jautājumu